گروه حرفه ای دارت جاویدان
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : احمد جراح زاده
سلام به دوستان عزیز و جاودانه
با پایان یافتن مسابقات لیگ آقایان و بانوان و زیر گروه آقایان جاویدان، در حالی که متاسفانه از سالن مناسبی برای مسابقات برخوردار نبودیم ، اما با تلاش و همکاری عالی و مثال زدنی بازیکنان در بهمن ماه مسابقات به پایان رسید و یک سال دیگر بر عمر گروه جاویدان افزوده شد . لذا در پایان سومین سال فعالیت خود و به جهت ارزیابی عملکرد گروه و ایجاد تحول و تغییرات موثر در فعالیت های گروه اقدام به طرح نظر سنجی و جمع آوری نظرات دوستان کردیم. خوشبختانه تا حدود قابل قبولی ( 27 از 60 نفر) در نظر سنجی شرکت کرده و پیشنهادات و انتقادات بسیار عالی و کاربردی را بیان نمودند که همه آنها جمع آوری شده و در جلسه ای به مورخ 1 اسفند 95 تمامی موارد بررسی شده و تصمیمات زیر جهت پیشبرد اهداف گروه در سال 96 گرفته شد که امیدوارم همانطور که 85% از دوستان به عملکرد مدیریت گروه جاویدان رای اعتماد دادند ، در ادامه راه نیز دست در دست یکدیگر تلاش کرده و در راه موفقیت، گام به گام پیش برویم.
لازم به ذکر است که تصمیات گرفته شده بر پایه بهسازی و تکمیل سالن دارت حافظیه و همچنین مشخص بودن تقویم انجمن بنا شده است که هردو مورد بر اساس قولهای موثر جناب ایوب زاده و شایسته زاد عملی گردیده است.
• ایجاد صندوق حمایتی جاویدان، جهت کمک به پیشبرد اهداف گروه و کمک به عملی شدن فعالیت های برنامه ریزی شده درسال آینده. دراین صندوق دوستان جاویدانی به دلخواه خود ، مبالغی را به صورت امانی و حمایتی به حساب صندوق واریز نموده تا گروه از سود حاصل از موجودی صندوق منتفع شود. ضمن اینکه به هیچوجه به اصل موجودی امانی دوستان در صندوق دست نخواهد خورد و هر زمان کسی سپرده خود را طلب کند به وی بازگردانده خواهد شد. در حال حاضر نفرات ذیل در مجموع مبلغ 3،850،000 تومان به صندوق حمایتی اختصاص داده اند.
شاهین حسینی = 1،000،000 تومان - منصور محجلین = 1،000،000 تومان
داریوش خورشیدی = 1،000،000 تومان - قوام جعفری = 500،000 تومان و
خانم شریف نیا = 350،000 تومان
( از دوستان تقاضا دارم حتما از این صندوق حمایت کنید، مبالغ کوچک هر کدام از ما به تنهایی سود قابل توجه ای نخواهند داشت اما وقتی در کنار همدیگر قرار بگیرند سود حاصل از آن کمک بزرگی برای گروه بوجود خواهد آورد.)

• لیگ بانوان جاویدان تا تکمیل بهسازی سالن حافظیه و مطلوب شدن شرایط گرمایش و سرمایش آن، برگزار نشده و پس از آن با توجه به تجاربی که از اولین دوره لیگ بانوان بدست آمد و با توجه به شناختی که از نفرات حاضر پیدا کردیم، دومین دوره لیگ بانوان جاویدان را با شرایط جدید و گزینش مجدد نفرات، راه اندازی خواهیم کرد. لذا ممکن است متاسفانه، تعدادی از دوستان فعلی برای دوره جدید دعوت نشوند که به اطلاع آنها خواهد رسید.
• به جهت کمک به دوستان شهرهای دیگر در تقلیل هزینه های رفت و آمد به شیراز و صرفه جویی در زمان برگزاری مسابقات لیگ، تصمیم گرفته شد که 6 مرحله مقدماتی در 3 نوبت و طی روزهای پنجشنبه و آدینه برگزار شود. بنابراین با احتساب مرحله PLAY OFF ، دوستان 4 نوبت به شیراز سفر خواهند کرد.
• بعد از تکمیل سالن حافظیه و با شروع لیگ بانوان، بدلیل در اختیار داشتن فضا و تخته دارت به مقدار کافی، مسابقات لیگ های آقایان، بانوان و زیر گروه همزمان با هم برگزار خواهند شد.
• با توجه به برگزاری مسابقات مقدماتی لیگ های جاویدان در 3 نوبت، بازیهای زیر گروه نیز به 3 مرحله کاهش یافت.
• راه اندازی مسابقات هفتگی و ماهانه جاویدان، بدون تفکیک جنسیتی و برای تمام عموم علاقمند به دارت در سطح کشور
• راه اندازی کلاسهای آموزشی توسط بازیکنان طراز اول گروه جهت ارتقای کیفیت بازیکنان دارت استان و کسب درآمد ناشی از این کلاسها برای کمک به صندوق حمایتی جاویدان
• در سال آینده، دیگر به صورت تک به تک تبریک تولد دوستان اعلام نشده و هدیه تولد در نظر گرفته نخواهد شد، بلکه در روز برگزاری مسابقات ماهانه جاویدان، به صورت دسته جمعی برای دوستان متولد آن ماه جشنی کوچک گرفته و با کیک تولد از تمامی دوستان پذیرایی خواهد شد.
• نحوه برگزاری لیگ حرفه ای جاویدان با توجه به نظرات جمع آوری شده و بررسی های کامل و تایید دوستان به شکل زیرتغییر یافت:
مسابقات مرحله مقدماتی، همانند دوره قبل بوده با این تفاوت که نتایج بازیکنان در مرحله PLAY OFF تاثیر داشته که توضیح آن در آیین نامه اجرایی پنجمین دوره لیگ آقایان جاویدان آمده است. بدینصورت مسابقات مرحله مقدماتی دارای اهمیت بیشتری شده و نفراتی که نتیجه بهتری در مرحله مقدماتی کسب کرده باشند، از شرایط بهتری در PLAY OFF برخوردار خواهند بود.
• مدیریت گروه تلاش مضاعفی برای جذب اسپانسر بعمل خواهد آورد تا بتوان در برگزاری بازیها سطح جوایز بالاتری را منظور کرد و همچنین مقدمات برگزاری حداقل یک مسابقه جایزه بزرگ را تدارک دید. اما از همه دوستان تقاضا دارم تمام تلاش خود را برای تحقق این امر بکار بندند حتی اگر اسپانسر کمک خیلی کوچکی را ارائه دهد.
• در خصوص مشکلات پیش آمده در خصوص فروش حق امتیاز بازیکنان لیگ در چهارمین دوره لیگ آقایان، مقرر گردید که هر گونه خرید و فروش امتیاز لیگ باید تا قبل شروع هفته اول لیگ باشد و بعد از آن در صورت ترک لیگ توسط بازیکنان نفر جدیدی جایگزین نشده و ورودیه بازیکنان به آنان عودت نمیگردد و لیگ با نفرات باقی مانده به کار خود ادامه خواهد داد.
• از آنجا که توسط مدیریت گروه، تجهیزات دارت از قبیل دارت، شفت، فلایت و غیره برای ارائه به دوستان تهیه شده تا از سود فروش حاصل از آنها به گروه کمک شود ، از همه تقاضا دارم تا حد ممکن از این تجهیزات خریداری نمایند .ضمن آنکه تقاضا دارم دوستان از تبلیغ و فروش تجهیزات دارت بدون هماهنگی با اینجانب در گروه تلگرامی جاویدان جدا خودداری نمایند.
• شروع فعالیت های گروه جاویدان از اردیبهشت ماه 96 و آغاز پنجمین دوره لیگ حرفه ای آقایان جاویدان خواهد بود.لذا تمامی نفرات حاضر در لیگ موظف هستند تمامی ورودیه لیگ را تا 3 اردیبهشت 96 پرداخت نمایند. ورودیه لیگ مبلغ 350،000 تومان است که پیشنهاد میکنم 200،000 تومان آن در هفته اول فروردین و مابقی آن در هفته اول اردیبهشت پرداخت گردد.ضمن انکه پرداخت تمامی آن در فروردین کمک بزرگی به گروه خواهد بود.
• از آقای مجید نیکو کلاه بابت فراهم نمودن گزارش سیمای فارس تشکر ویژه نموده و امیدوارم اینچنین حرکاتی در همه ضمینه ها توسط دیگر دوستان نیز برنامه ریزی شود.
• خریداری یک عدد سماور برقی و 2 عدد فلاسک بزرگ برای استفاده در مسابقات گروه جاویدان

دیگر تصمیمات مهم :
• انتخاب آقای قوام جعفری به عنوان مسئول کمیته داوری گروه جاویدان ( ایشان موظف هستند هماهنگی های لازم با نفرات برای انجام داوری مسابقات را بعمل بیاورند.لذا تقاضا دارم همه دوستان با ایشان کمال همکاری را مبذول دارند.)
• انتخاب آقایان منصور محجلین و داریوش خورشیدی بعنوان کمیته اجرایی مسابقات گروه جاویدان، ( تمامی هماهنگی های لازم برای شروع مسابقات گروه جاویدان با ایشان بوده که در زمان استارت خوردن لیگ بانوان، 2 نفر از بانوان نیز به کمیته اجرایی افزوده خواهند شد. از آنجا که فراهم نمودن شرایط مناسب برای زمان شروع و پایان مسابقات در یک روز به شکلی مطلوب نیاز به همت و همکاری جمعی دارد از همه دوستان تقاضا دارم نهایت همکاری را با کمیته اجرایی مسابقات داشته باشند.)
• امور مربوط به وبلاگ و گروه تلگرامی جاویدان و درج اطلاعیه ها و خبرها در آنها بر عهده آقای احمد جراح زاده و خانم شریف نیا خواهد بود. این دوستان موظف هستند نسبت به، بروز رسانی وبلاگ و جدول بازیها و نتایج لیگ ها و ابلاغ تبریک و تسلیت برای دوستان و در مناسبت های مختلف به موقع اقدام کرده تا دوستان از آخرین اخبار گروه در کمترین زمان ممکن مطلع گردند.
• نظارت بر تمامی فعالیت های فوق و کمیته های ذکر شده و برنامه ریزی های پیشبینی شده در سال آینده و رایزنی با دیگر گروه های خصوصی دارت در کشور و تعامل با انجمن دارت کشور بر عهده آقای شاهین حسینی بوده و ایشان ضمن همکاری با کمیته های ذکر شده ، مسئولیتی در قبال مسائل داوری و کارهای اجرایی همانند سال های گذشته نخواهد داشت.

در پایان از همکاری خوب و صمیمانه شما عزیزان که با وجود تمام کاستی ها و سختی های موجود، در جهت ارتقای کیفیت و کمیت دارت در استان فارس و کشور نهایت تلاش را بکار بستید و باعث محکمتر شدن ریشه های این خانواده نوپا شدید، کمال تشکر را داشته و برای تمامی شما خوبان شروع سالی پربار و پرنشاط، همراه با تندرستی و سعادت در کنار خانواده گرامتان را از خداوند مهربان و بخشنده آرزومندم.

خدمتگذار همیشگی شما عزیزان جاودانه ، شاهین حسینی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic